Tel. številka
031 698 463


Razpoložljivosti prevzema ni bilo mogoče naložiti
Pri nakupu nad 70€.
Zagotovite si zanesljiv in učinkovit vir toplote z infrardečo (IR) grelno žarnico Philips.
Zakaj izbrati infrardečo žarnico Philips?
Philipsove infrardeče žarnice so sinonim za kakovost in učinkovitost.
Prozorna R125 oblika reflektorja zagotavlja natančno usmeritev toplote točno tja, kjer jo najbolj potrebujete.
Glavne prednosti:
Visoka učinkovitost: Zasnovana za maksimalno pretvorbo energije v toploto.
Takojšnja toplota: Žarnica oddaja toploto takoj po vklopu, kar omogoča hitro ogrevanje delovnih površin ali prostorov.
Kmetijstvu (ogrevanje piščancev, pujskov in drugih mladih živali)
| Lastnost | Vrednost |
|---|---|
| Blagovna znamka | Philips |
| EAN | 8711500575227 |
| Podnožje | E27 |
| Moč | 150 W |
| Napetost | 220–240 V |
| Dimenzije (Ø × D) | Ø 125 × 173 mm |
| Življenjska doba | 5.000 h |
| Zatemnitev | Da |
Hvala za naročanje!
Ta e-pošta je bila registrirana!