Tel. številka
031 698 463


Razpoložljivosti prevzema ni bilo mogoče naložiti
Pri nakupu nad 70€.
| Lastnost | Vrednost |
|---|---|
| Blagovna znamka | Bailey |
| EAN | 8714681461105 |
| Podnožje | 2G7 |
| Moč | 4,5 W |
| Ekvivalent klasične | 9 W |
| Napetost |
220-240 V AC (direktna vezava) |
| Svetlobni tok | 550 lm |
| Barvna temperatura | 4000 K (nevtralna bela) |
| Dimenzije (V × Š) | 145mm x 37mm |
| Življenjska doba | 30.000 h |
| Zatemnitev | Ne |
| Energijski razred | E |
| Garancija | 2 leti |
Hvala za naročanje!
Ta e-pošta je bila registrirana!