Tel. številka
031 698 463


Razpoložljivosti prevzema ni bilo mogoče naložiti
Pri nakupu nad 70€.
| Lastnost | Vrednost |
|---|---|
| Blagovna znamka | Philips |
| EAN | 8718699764555 |
| Podnožje | E27 |
| Moč | 13 W |
| Ekvivalent klasične | 120 W |
| Napetost | 220–240 V |
| Svetlobni tok | 2000 lm |
| Barvna temperatura | 6500 K (hladna bela) |
| Dimenzije (Ø × L) | Ø 70 × 121 mm |
| Življenjska doba | 15.000 h |
| Zatemnitev | Ne |
| Energijski razred | D |
| Garancija | 2 leti |
Hvala za naročanje!
Ta e-pošta je bila registrirana!