Tel. številka
031 698 463


Razpoložljivosti prevzema ni bilo mogoče naložiti
Pri nakupu nad 70€.
| Lastnost | Vrednost |
|---|---|
| Blagovna znamka | Philips |
| EAN | 8718696811795 |
| Podnožje | E27 |
| Moč | 3 W |
| Ekvivalent klasične | 40 W |
| Napetost | 220–240 V |
| Svetlobni tok | 210 lm |
| Barvna temperatura | 2700 K (topla bela) |
| Snop svetlobe | 36° |
| Življenjska doba | 15.000 h |
| Zatemnitev | Ne |
| Energijski razred | G |
| Garancija | 2 leti |
Hvala za naročanje!
Ta e-pošta je bila registrirana!