Tel. številka
031 698 463


Razpoložljivosti prevzema ni bilo mogoče naložiti
Pri nakupu nad 70€.
| Lastnost | Vrednost |
|---|---|
| Blagovna znamka | Philips |
| EAN | 8718696578810 |
| Podnožje | R7s |
| Moč | 14 W |
| Ekvivalent klasične | 100 W |
| Napetost | 220–240 V |
| Svetlobni tok | 1800 lm |
| Barvna temperatura | 4000 K (nevtralna bela) |
| Dimenzije (Ø × L) | Ø 15 × 118 mm |
| Življenjska doba | 15.000 h |
| Zatemnitev | Da |
| Energijski razred | E |
| Garancija | 2 leti |
Hvala za naročanje!
Ta e-pošta je bila registrirana!