Tel. številka
031 698 463


Razpoložljivosti prevzema ni bilo mogoče naložiti
Pri nakupu nad 70€.
| Lastnost | Vrednost |
|---|---|
| Blagovna znamka | Patron |
| EAN | 5941029897033 |
| Podnožje | G4 |
| Moč | 10 W |
| Napetost | 12 V |
| Svetlobni tok | 100 lm |
| Barvna temperatura | 2800 K (topla bela) |
| Dimenzije (Ø × L) | Ø 10 × 33 mm |
| Življenjska doba | 2.000 h |
| Zatemnitev | Da |
| Energijski razred | G |
Hvala za naročanje!
Ta e-pošta je bila registrirana!